ERJ-S06F4642V
MFR.Part #
ERJ-S06F4642V
JLCPCB Part #
C2112386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS