SG73P2ETTD3R60F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3R60F
JLCPCB Part #
C4151857
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS