RN732ATTD1270D25
MFR.Part #
RN732ATTD1270D25
JLCPCB Part #
C3916911
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS