RN732ATTD1261F10
MFR.Part #
RN732ATTD1261F10
JLCPCB Part #
C4060169
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS