RN73H1JTTD53R6D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD53R6D100
JLCPCB Part #
C3935345
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS