RN73H1JTTD34R4F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD34R4F25
JLCPCB Part #
C4202494
Description
100mW 34.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS