RN732ATTD1210B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1210B10
JLCPCB Part #
C4216956
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS