RN732ATTD1201B25
MFR.Part #
RN732ATTD1201B25
JLCPCB Part #
C186477
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 150V ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS