RN73R2ETTD1322D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1322D25
JLCPCB Part #
C2606674
Description
-55℃~+155℃ 13.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS