RK73H2ARTTD5110F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD5110F
JLCPCB Part #
C4244676
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS