RN732ATTD1113D100
MFR.Part #
RN732ATTD1113D100
JLCPCB Part #
C4205400
Description
-55℃~+155℃ 100mW 111kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS