RN73H2ETTD7320D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7320D25
JLCPCB Part #
C4137471
Description
250mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS