RN732ATTD10R7D100
MFR.Part #
RN732ATTD10R7D100
JLCPCB Part #
C3948277
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS