ERA6VRW1801V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA6VRW1801V
JLCPCB Part #
C543750
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS