RN732ATTD1091A10
MFR.Part #
RN732ATTD1091A10
JLCPCB Part #
C3962469
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS