RN732ATTD1072F100
MFR.Part #
RN732ATTD1072F100
JLCPCB Part #
C4086555
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS