RN732ATTD4072F100
MFR.Part #
RN732ATTD4072F100
JLCPCB Part #
C4282349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS