RN732ATTD1072C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1072C25
JLCPCB Part #
C4011814
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS