RN73H2ATTD1062C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1062C50
JLCPCB Part #
C2539486
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS