RN732ATTD1060B10
MFR.Part #
RN732ATTD1060B10
JLCPCB Part #
C3976923
Description
-55℃~+155℃ 100mW 106Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS