RN732ATTD1053B25
MFR.Part #
RN732ATTD1053B25
JLCPCB Part #
C3929598
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS