AF0805FR-0717R8L
MFR.Part #
AF0805FR-0717R8L
JLCPCB Part #
C20144096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS