RN73R1ETTP1050B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1050B50
JLCPCB Part #
C3927613
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS