RN73H2ETTD18R7C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD18R7C50
JLCPCB Part #
C4224670
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS