RN731JTTD14R7F25
MFR.Part #
RN731JTTD14R7F25
JLCPCB Part #
C3980973
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS