RN732ATTD1042D10
MFR.Part #
RN732ATTD1042D10
JLCPCB Part #
C4244242
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS