RN73H2ATTD8452A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8452A10
JLCPCB Part #
C4035696
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS