RN732ATTD1013F25
MFR.Part #
RN732ATTD1013F25
JLCPCB Part #
C4102167
Description
-55℃~+155℃ 100mW 101kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS