RN73H2BTTD7412C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7412C50
JLCPCB Part #
C2557508
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS