RN731JTTD1091F10
MFR.Part #
RN731JTTD1091F10
JLCPCB Part #
C3930585
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS