RN731JTTD9881F50
MFR.Part #
RN731JTTD9881F50
JLCPCB Part #
C3939719
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS