RK73G2BRTTD6812D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6812D
JLCPCB Part #
C7340698
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS