RN73H1JTTD9533B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD9533B25
JLCPCB Part #
C4247674
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS