RN731JTTD9652F100
MFR.Part #
RN731JTTD9652F100
JLCPCB Part #
C3941167
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 96.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS