RN731JTTD9200B25
MFR.Part #
RN731JTTD9200B25
JLCPCB Part #
C3976805
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 920Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS