RN731ETTP9100D50
MFR.Part #
RN731ETTP9100D50
JLCPCB Part #
C4349307
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS