RN731JTTD9102B25
MFR.Part #
RN731JTTD9102B25
JLCPCB Part #
C4313587
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS