RN73H1JTTD74R1A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD74R1A25
JLCPCB Part #
C3916246
Description
100mW 74.1Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS