RN731JTTD9091B05
MFR.Part #
RN731JTTD9091B05
JLCPCB Part #
C4025140
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS