RN73H1JTTD1960C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1960C10
JLCPCB Part #
C4107392
Description
100mW 196Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS