RN731JTTD8872D25
MFR.Part #
RN731JTTD8872D25
JLCPCB Part #
C4096264
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS