SG732BTTD102M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG732BTTD102M
JLCPCB Part #
C3946522
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS