RN731JTTD8450B10
MFR.Part #
RN731JTTD8450B10
JLCPCB Part #
C4015609
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS