RN73R2BTTD1583C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1583C50
JLCPCB Part #
C2547627
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS