RN73H2BTTD2100C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2100C25
JLCPCB Part #
C2557062
Description
210Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS