HV731JTTD6202F
MFR.Part #
HV731JTTD6202F
JLCPCB Part #
C3992791
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS