RN731JTTD8061B25
MFR.Part #
RN731JTTD8061B25
JLCPCB Part #
C3954175
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS