SG73S1ETTP9532D
MFR.Part #
SG73S1ETTP9532D
JLCPCB Part #
C4001063
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS