RN731JTTD7680D25
MFR.Part #
RN731JTTD7680D25
JLCPCB Part #
C4304378
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS