RN73R1JTTD1170B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1170B10
JLCPCB Part #
C4190689
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 117Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS